Kutu Kutu Moda - Aylık Sürpriz Kutu

Editörden Notlar - Vücut Tipinize Göre Bikini Seçimi


 
 
Artık buraları bir blog haline dönüştürmeye karar verdim ve yepyeni bir kimlikle karşınızdayım!
 
 
Yaz dönemlerinde büyük sorun haline getirdiğimiz şeylerden biri de çok severek aldığımız bikinilerimizin, denize veya havuza girdiğimiz zamanlarda bize çıkardığı sıkıntılar… Ne yazık ki bu sıkıntılar eziyet haline dönüşebiliyor. Aldığımız minnoş bikinileri rahat rahat giymek, keyfimize bakmak varken yanlış seçimlerden dolayı dalgaların arasında bikinimizle boğuşuyoruz. Bize sıkıntı çıkaran yanlış seçimlerimizden dolayı hangi vücut tipine hangi bikini tarzı gider konusunda hepimiz için bir araştırma yaptım. Bakalım nasıl seçimler yapmalıyız?
 
 
Öncelikle bahsetmek istediğim, iri göğüslü kadınların bikini tercihleri nasıl olmalıdır? Kesinlikle ince ipli olmayan, dolgusuz, balenli, sabit kaplı, göğüslerinizi kavrayan ve rahat hareket edebileceğiniz bikiniler seçmelisiniz ki suya girdiğinizde, derin sular ve kocaman dalgalar sizin konforunuza ve güzelliğinize engel olmasın. Bu seçim size hem rahat hissettirecek hem de daha zayıf görünmenizi sağlayacaktır.
 
 
 
 
Küçük göğüslü kadınların ise en büyük avantajlarından birisi giydikleri her bikinin vücuduna yakışması ve rahatına engel olmaması... Üçgen, straplez, balenli ya da balensiz bütün bikiniler sizler için üretilmiş! Göğüslerinizin küçüklüğünden rahatsız oluyorsanız ve biraz daha çekici olmak istiyorsanız, push-uplı yani içi dolgulu modelleri tercih edebilirsiniz.
 
 
 
 
Son olarak alt gruba gelelim… Bikini giydiğiniz zaman göbeğinizin görüntüsünden rahatsız oluyorsanız yüksek bel kesimli altlar tercih edebilirsiniz, bacaklarınız biraz kalınsa da şortlu bikini altları kurtarıcınız olacaktır. Hem de artık çok şık ve yeni modelleri mevcut. Geniş kalçalar için de önerim, koyu renkler tercih ederek dikkati kalça bölgesinden çok göğüs bölgesine çekmek, kendinizi daha rahat hissetmenize yardımcı olacaktır.
 
 
 
 
Başlangıç konusunu ben belirledim, diğer yazılarımı sizin yorumlarınıza göre şekillendireceğim. Sosyal medyada yorum ve önerilerinizi bekliyorum, görüşmek üzere…
 
 

Ananas Kolye

3 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE KARGODA!

14,90 TL
Kırmızı Ekose Hediye Seti

1 - 3 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE KARGODA!

94,70 TL 47,00 TL
Sedefli Melek Kanadı Kolye

3 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE KARGODA!

49,90 TL
SÜRPRİZ AKSESUAR KUTUSU (NİSAN 2017)

a:6:{i:0;s:327:"İÇİNDEKİLER:
- 1 adet bohem peace kolye YA DA 1 adet püsküllü geometrik kolye
- 1 adet deri bileklik
- 1 çift çiçekli YA DA kelebekli küpe
- 1 adet altın rengi yaprak yüzük
- 1 adet kedi YA DA I ♥ U nihale
- 1 adet bileklik (HEDİYE)";i:1;s:0:"";i:2;s:0:"";i:3;s:0:"";i:4;s:0:"";i:5;s:0:"";}

44,90 TL
Kuş Tüyü Peace Küpe

3 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE KARGODA!

14,90 TL
Palmiye Tişört

3 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE KARGODA!

16,90 TL 11,90 TL
Örümcek Kolye

3 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE KARGODA!

14,90 TL
Yuvarlak Kese Tipi Süet Kolye

3 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE KARGODA!

19,90 TL