Kutu Kutu Moda - Aylık Sürpriz Kutu

Sponsorluk ve İşbirliği


 

 

Giyim, aksesuar, bijuteri, kozmetik, dekorasyon gibi sektörlerde bir markanız varsa ve aylık sürpriz abonelik kutusu olan Kutu Kutu Moda'da ürünlerinizle yer almak istiyorsanız, bize sponsor@kutukutumoda.com adresinden ulaşabilirsiniz. Sizinle işbirliği yapmaktan mutluluk duyacağız!

 

Yılbaşı, kuruluş yıldönümü, kadınlar günü gibi özel günlerde farklı bir şeyler sunmak ve kadın çalışanlarınıza bir jest yapmak istiyorsanız, kurumsal talepleriniz için de ulaşabilirsiniz: info@kutukutumoda.com

 

Kutu Kutu Moda olarak her ay verdiğimiz sürpriz kutularımızı incelemek ve bu kutular hakkında yazı ya da video hazırlamak ister misiniz? Eğer cevabınız evetse ve yüksek takipçi & etkileşim oranına sahipseniz, sizin gibi harika bloggerlarla işbirliği yapmak için sabırsızlanıyoruz! blogger@kutukutumoda.com adresine mesajlarınızı bekliyor olacağız. Daha hızlı değerlendirebilmemiz için tüm sosyal medya bilgilerinizi (Blog, Instagram, Youtube) iletmeyi unutmayın. Her ay sadece kriterlerimize uygun belli sayıda blogger/vlogger ile işbirliği yapabilmekteyiz, ilginize çok teşekkürler!