Kapat

Sponsorluk ve İşbirliği


 

 

Giyim, aksesuar, bijuteri, kozmetik, dekorasyon, kırtasiye gibi sektörlerde bir markanız varsa ve kadınlara yönelik aylık sürpriz kutu olan Kutu Kutu Moda'da ürünlerinizle yer almak istiyorsanız, bize sponsor@kutukutumoda.com adresinden ulaşabilirsiniz. Sizinle işbirliği yapmaktan mutluluk duyacağız!

 

Yılbaşı, kuruluş yıldönümü, kadınlar günü gibi özel günlerde farklı bir şeyler sunmak ve kadın çalışanlarınıza bir jest yapmak istiyorsanız, kurumsal talepleriniz için de ulaşabilirsiniz: info@kutukutumoda.com

 

Sürpriz kutularımızı incelemek, bu kutular hakkında yazı ya da video hazırlamak, hatta çekiliş düzenlemek ister misiniz? Eğer cevabınız evetse ve yüksek takipçi & etkileşim oranına sahipseniz, sizin gibi harika bloggerlarla işbirliği yapmak için sabırsızlanıyoruz! blogger@kutukutumoda.com adresine mesajlarınızı bekliyor olacağız. Daha hızlı değerlendirebilmemiz için tüm sosyal medya bilgilerinizi (Blog, Instagram, Youtube) iletmeyi unutmayın. Her ay sadece kriterlerimize uygun belli sayıda blogger/vlogger ile işbirliği yapabilmekteyiz, ilginize çok teşekkürler!

Destek

7x24 Müşteri Hizmetleri

İade Garantisi

14 Gün koşulsuz iade

Güvenli Alışveriş

256 BIT RapidSSL

KREDİ KARTLARINA 9 TAKSİT

Kutu Kutu Moda - Sürpriz Dolu Paketler © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır